2013/09/27

TRILL shredlife MOVIE 2013 - short story

TRILL shredlife MOVIE 2013 / Video by ROBERT ROSZBECK / r : Jirka Mařák, Martin Hřivna, Martin Švidernoch, Michal Orság, Pavel Vyroubal, Radim Hovad and friends

    Zustaňte naladěni. Video se bude behěm října stříhat a snad se to do listopadu povede vypustit. Robert i S4Fcrew jsou celé léto mimo Českou republiku a pracovně se připravují na další sezónu.
 
    TRILL 2013 - Loni se nám povedlo dostat na první spoty už v první polovině prosince 2012. Vyjeli jsme do Liberce a společně se Snowvictims crew jsme objeli pár spotů. Potom následoval výlet na Slovensko do Popradu, kde jsme se potkali s Petrem Čajou, nadaným slovenským kameramanem (ale i jezdcem). Ten nám ukazal spoty a stál za kamerou, aby pracoval na svém projektu "Now I  Do It". Dále jsme navštivili Šumperk a okolní místa, kde nás uvítal náš kamarád Jakub Smyček. Od tama jsme pak vyjeli ještě jednou do Liberce a Jablonce n. N. Pár spotů u Michala na Bruntálsku, navšteva Zlína a pohoštění u Roberta, Vsetín u Pavla ve sklípku. A když napadlo ještě na jaře, vyjeli jsme do Ostravy a Karviné.. Dali jsme přednost letos více ČR, než výletům do Polska. A jsme rádi, protože i v českých městech napadalo dost sněhu a spoty jsou všude.

    Byl to punk, sezóna na koberci, ale snažili jsme z minima, udělat maximum. Jsme rádi, že se k nám přidal kameraman Robert Rosbeck, který do toho šel taky na svojí pěst a vše to s náma absolvoval.

Žádné komentáře:

Okomentovat